Hotel, restaurant a wellness

Nabízíme 23 moderních, prostorných a pohodlných pokojů. Můžete si vybrat mezi dvojlůžkovými pokoji a apartmány převážně s výhledem na jezero. Do vybavení pokoje patří telefon, TV, rádio, internetové připojení, fén, koupelna s WC. Rádi vám pomůže při rezervaci speciálního aranžmá. Náš wellnesshotel má připravené vždy mimořádné kosmetické nabídky na letní a zimní sezónu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Začněte váš na zážitky bohatý den bohatou snídaní. Vychutnejte si z našeho panoramatického restaurantu nebo z letní terasy fantastický výhled na jezero a na Žitavské hory. Podáváme speciality regionální kuchyně nebo internacionální jídla až do pozdních hodin.  Náš soukromý rodinný hotel je ideálním výchozím bodem okolo Trojzemí pro všechny návštěvníky. Rádi vás podpoříme při plánování výletů.

Udělejte si váš pobyt tak zdravý a příjemný, jak jen to jde.

Osvěžte tělo i ducha v naší nové sauně a wellness v přízemí. Posilněte se u nás a načerpejte energii! Na přání se vám náš tým bude věnovat individuálně. Můžete si přiobjednat nejrůznější procedury na uvolnění a zachování vašeho zdraví, nebo využít péči profesionálů v naší kosmetice.

Hotel "Haus am See"
Majitel: Thomas Hauser
Südstraße 14
02785 Olbersdorf

tel.: 0049-3583-5548100
fax: 0049-3583-5548101
e-mail: hotel@haus-am-see.com
web: www.haus-am-see.com